bg
Gizlilik Sözleşmesi

Son Güncelleme: 25 Aralık 2017 Pazartesi

Bu gizlilik politikası, Geodrei Bilgi İşlem ve Pazarlama Ltd. Şti.'nin (Geodrei) Dipendo internet sitesi, internet uygulaması ve mobil uygulamasının kullanıcılarının Dipendo sisteminde bulunan verilerinin kullanımını, uygulama izinlerini ve gizlilik taahhüdünü açıklamayı amaçlar.

Dipendo sisteminde sisteme giriş yapmak, şifre hatırlatmak, uygulamanın işleyişini sağlayan bildirim mesajları göndermek ve bunlarla sınırlı kalmamak üzere diğer gönderimler amacıyla kullanıcıların e-posta adresi kaydedilmektedir. Bunun haricinde yalnızca kullanıcıyı tanımlamak için ad ve soyad bilgileri tutulmaktadır.

Mobil uygulama üzerinde kamera izni istenmekte olup kamera yalnızca sistemdeki akışın devamlılığını sağlamak için kullanılmaktadır. Kamera kullanımı kullanıcı tarafından özellikle tetiklenmekte, kullanıcının izni ve bilgisi olmadan kamera hiçbir şekilde açılmamaktadır.

Sistemin güvenliği SSL aracılığıyla uçtan uca şifreleme ile sağlanmaktadır.

Geodrei, kullanıcı verilerinin gizliliğini birinci öncelik olarak görmektedir ve kullanıcı verileri hiçbir şekilde üçüncü partilerle paylaşılmamaktadır.

Kullanıcı verileri adli kurumlar tarafından ihtiyaç duyulduğunda mahkeme kararı ile paylaşılabilir.